Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum
(NULL)

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız,sanalisci.com üzerindeki freelance hizmet ilanlarına bakabilir ve site üzerinde uzmanların sizlere sunduğu hizmetleri görüntüleyebilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz proje detaylarını,proje uzmanlarına gönderebilir ve onlardan teklifler alabilirsiniz veya site üzerinden yeni bir hizmet ilanı oluşturabilir,bir çok freelance çalışanlardan farklı teklifler alabilirsiniz.Bunun yanında uzmanların site üzerinde sunduğu hazır website paketlerden de yararlanabilirsiniz.

Websitesi yaptırmak istiyorum diyenlere


Öncelikle bir websitesi yaptırmak istiyorsanız önünüzdeki farklı seçenekşeri değerlendirmelisiniz. Örneğin sıfırdan bir websitesi yaptırmak zaman ve para kaybına neden olabilir.Bu durumu avantaja çevirmek istiyorsanız,hazır wordpress şablonları sizlere bu konuda yardımcı olabilir.

Envonto gibi dünya devi sitelerden,işinize en uygun şablonu satın alabilir,sitenizi 1 günde hazır hale getirebilirsiniz.Burada sadece yapmanız gereken temayı kendi dilinize çevirmek olacaktır.Sanalisci üzerinde çevri yapan  Uzamanlara ulaşmak için tıklayın!

Neden wordpress?

Websitenizi yaparken neden wordpress kullanmalısınız sorusunun cevabını şöyle açıklayabiliriz.Binlerce tema,binlerce eklenti,ücretli ve ücretsiz eklentiler,kısacası her ne istiyorsanız,bulabileceğiniz en geniş açık kaynak kodlu yazılım wordpress sizin hizmetiniz'de.

Fonksiyonlar

Websitenize eklemek istediğiniz bir çok fonksiyon,tek tıkla elinizin altında.Örneğin bir otel sitesi yaptırmak istiyorsunuz,güzel bir şablon buldunuz fakat rezervasyon opsiyonu mevcut değil!Hemen eklentiler kısmını seçerek,rezervasyon ile ilgili kelimeyi aratıyoruz,karşımıza onlarca eklenti çıkacaktır,sitenize en uygun rezervasyon eklentisini yükleyerek,sitenizi hazır hale getirebilirsiniz.

Sektörlere uygun hazır wordpress temaları

Wordpress ile sitenizi sıfırdan yaratabilir yada daha basit bir yöntem olan,hazır şablon seçeneklerini kullanabilirsiniz,bu tarz şablonlar zaten kendi içersinde onlarca özel fonksiyon ve menüler barındırmakta'dır.Ayrıca altını çizmek istediğimiz bir diğer konu ise;Wordpress yazılımının, dünyanın önde gelen firmaları tarafından seçilmesi'dir,eBay, Mozilla, Reuters, CNN, Google Ventures ve NASA dev firmalar wordpress kullanımını tercih etmekte dir.

Websitesi yaptırmak istiyorum diyorsunuz peki responsive tasarım hakkında hiç bir araştırma yaptırdınız mı?

Responsive tasarımlar,tüm mobil,tablet ve bilgisayar ekran ölçülerini algılar ve bu cihaz ekran ölçüleri ile uyum içersinde çalışır.Wordpressin en büyük özelliği ise,responsive tasarım olmasıdır.

Sizlere bu makalemiz de,web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlere,kısa bilgiler sunmaya çalıştık,tabi ki piyasada farklı hazır yazılımlar da mevcut.Deyeyimleriniz doğrultusunda,işinize en uygun yazılımı seçeceğinize inanıyoruz.

Eğer bu konuda sorun yaşıyorsanız,site üzerindeki uzman yazılımcılardan,yardım alabilirsiniz...

 

Güvenli Ödeme Sistemi

Bir proje için yapılan ödeme iş sonuçlanıncaya kadar site havuz hesabında tutulur.Siz işinizi başarılı bir şekilde teslim aldığınızda,yapılan işe onay verirsiniz ve onay sonrası paranız uzman hesabına aktarılır.Kısacası projeniz en az riskle tamamlanır.

Uzman ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Her ne kadar kendi web sitenizi kendiniz kurmaya çalışsanızda,olay sadece web site kurulumu ile sınırlı değildir.Web sitenize yeni özellikler eklemek,yeni tasarımlar oluşturmak,seo alanında çalışmalar yapmak uzmanlık gerektiren konulardır.Web site denilince aklımıza sadece web site kurulumu gelmemelidir.Web siteniz tasarım bakımından eşsiz görünse de,seo alanında yeterli çalışma yapılmadığı taktirde,sitenize ziyaretçi çekmek oldukça zordur.Kısacası website = iş bölümu=uzmanlık=başarı.

Sitem kuruldu fakat nasıl tanıtım yapmalıyım?

Web site kurulumunu tamamladıktan sonra,siteniz için aylarca sürecek seo çalışması yapmanız gerekecek.