Video Paylaşım Siteleri

Video Paylaşım Siteleri, arabalar oyuncak, en iyi video paylaşım siteleri, en iyi video siteleri, komik video siteleri, online video indirme siteleri, oyuncak arabalar, popüler video siteleri, programsız video indirme siteleri, video paylaşım siteleri, video chat siteleri, video indir siteleri, video indirme siteleri, video izleme siteleri, video paylaşım siteleri, video paylaşım siteleri listesi, video siteleri listesi, video upload siteleri, yabanci video siteleri,

Video Paylaşım Siteleri
(NULL)

Video Paylaşım Siteleri

Şüphesiz, ☞ YouTube, TV'den bile daha popüler olan çevrimiçi #1 video paylaşım sitesidir. İnsanların bir videoyu paylaşması gerektiğinde, bu onların aklına gelen ilk sitedir.

Her ne kadar YouTube politikası çok katı olsa da, özellikle telif hakkı sorunları göze batmakta. Örneğin, kullanıcıların sahibinin izni olmadan üçüncü taraflara ait içeriği yüklemelerine izin vermez. Bu bir çok video sitesi tarafından kabul edilmeyen bir işlemdir. Videolarınızı yüklerken, onların telif hakkını ihlal etmediğiniz dikkatlice kontrol edin. İşte aşağıda youtube harici video paylaşım sitelerinin listesi.

Alternatif olarak, videolarınızı yayınlamak için bu video paylaşım sitelerinide kullanabilirsiniz. YouTube'un yanı sıra en popüler 7 video barındırma sitesine bir göz atalım.

 

☞ viditurk.com

 

Türkiye'nin yeni video paylaşım sitesidir. Bu site üzerinden kendi stock videolarınızı satışa sunabilir, ek gelir elde edbilirsiniz.

 

☞ vimeo.com

 

Aylık izleyici: 130.000.000 ziyaretçi

Hesap türleri: ücretsiz, abone ($59.95/yıl), PRO ($199/yıl)

Vimeo.com oldukça ciddi bir trafiğe sahip hızlı büyüyen bir platformdur. Youtube'dan farklı olarak, Vimeo çoğunlukla profesyonel görünümlü videolara sahiptir ve kullanıcıları için üç seçeneğe sahiptir: kısıtlamalara sahip temel bir hesap ve gelişmiş seçeneklere ve daha fazla alana sahip iki ücretli hesap türü. İşte ücretsiz ve ücretli hesaplar arasındaki temel farklar.

 

☞ dailymotion.com

 

Aylık izleyici: 100.000.000 ziyaretçi

Hesap türü: ücretsiz

Dailymotion, kullanıcıların etiketleri, kategorileri, kanalları veya kullanıcı tarafından oluşturulan grupları arayarak videoları görüntülemesine, yüklemesine, göz atmasına olanak tanıyan bir Fransız video paylaşım sitesidir. Dailymotion, komik hayvan videolarından ciddi siyasi röportajlara kadar çok çeşitli rastgele video içeriği sunar. Videonuzu Dailymotion'a yüklemek istiyorsanız, video dosyalarının uzunluğunun 2 GB ve 60 dakika ile sınırlı olduğunu unutmamalısınız. Video dosyanız biraz daha ağırsa, videoyu sıkıştırabilirsiniz. Ayrıca, normal kullanıcılara yükleme kalitesi 1280 * 720p ile sınırlıdır. Ancak, bu kısıtlamalar gerçek bir sorun gibi görünmüyor ve Dailymotion YouTube'a iyi bir alternatif olabilir.

 

☞ twitch.tv

 

Aylık izleyici: 100.000.000 ziyaretçi

Hesap türleri: ücretsiz, Turbo ($8.99 / ay)

Twitch oyuncular için bir video sitesidir. Burada insanlar kendilerini oyun oynarken ya da oyun hakkında konuşurken yayınlarken, Diğerleri onları canlı ya da arşivlenmiş görüntülerle izler. Ayrıca oyununuzu yayınlayabilir veya arşivleyebilir, diğer oyuncularla sohbet edebilir ve çeşitli oyun topluluklarına katılabilirsiniz.

 

☞metacafe.com

 

 

Aylık izleyici: 12.500.000 ziyaretçi

Hesap türü: ücretsiz

Metacafe, milyonlarca kısa video içeren bir video paylaşım sitesidir. Kategoriler oldukça farklı: video oyunları, spor, müzik, filmler ve TV. Web sitesi, yüklenen videoların yüksek kalitede olmasını sağlayan özel bir sıralama algoritmasına sahiptir. Her video sadece bir kez yüklenebilir. Metacafe'in avantajlarından biri, video yayınlamak için insanlara ödeme yapmasıdır. İçeriğiniz kullanıcılar arasında popülerse ve videonuz 20.000 görüntüleme sayısına ulaştıysa, Metacafe her 1000 görüntüleme için size 5 $ ödeyecektir. Bu site harika videolar yapmak için iyi bir motivasyon, değil mi?

 

☞ VİDEO YAYINLAMAK İÇİN DAHA FAZLA WEB SİTESİ

 

 

#video siteleri  #video paylaşım #siteleri #video #paylaş #video yükle