Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com ?

Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com ?
Kehribar Tesbih
Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com ?
Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com ?

Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com 

Piyasaya baktığınızda farklı  çeşitde ve fiyatta bir çok tesbih modeli görebilirsiniz. Doğal kehribar tesbihler, sıkma kehribar tesbihler, eski ve yeni objeler kullanılarak tanelerde hayat bulan tesbihler ve plastik tesbihler.

Online Tesbih Siteleri

Bunca çeşitlilikten sonra akıllara bir soru geliyor. Acaba hangi site'den tesbih satın alsam? Sonuçta online alışverişlerde güvenilir sitelerin kullanılması, alıcılar için bir öncelik teşkil eder. Tesbihkapida.com gibi bir sitenin, piyasaya yeni girmiş olması akıllarda soru işareti oluşturabilir. Gelin bu sorulara birlikte cevap bulalım! 

El İşi Tesbihler:

Bu tesbihlerin yapımında genellikle katalin, bakalit, eski objelerden parçalar yada doğal kehirbar kullanılır.  Bir Tesbih ustası tesbih yapımında kullanılan parçaları göz alıcı bir tesbihe dönüştürmek  için saatlerini hatta günlerini bu iş için verir ve tecrübeli bir tesbih ustası için sonuç genellikle mükemmeldir.

Biz kimiz?

Ticaret hayatımıza antika ürünler satarak başladık ve dede mesleği olan antika, saat ve tesbih işini online platforma taşıdık. Taşıdık taşımasına da  bunca kalabalığın içinde siz değerli kullanıcılarımızın bizi görmesini nasıl başarabilirdik? Müşteri memnuniyeti için daha çok özel el işçiliği olan tesbihleri sitemizde satışa sunmaya karar verdik. Sitemizdeki tesbihlerin bir çoğu, tesbih zanaatına yıllarını vermiş Bünyamin Düzgünİbrahim UysalMuhammet Gökalp gibi ünlü tesbih ustalarının damgalı ürünlerini içermektedir. Amacımız siz tesbih tutkusu olanlara en iyiyi sunmaktır. Bizim için her müşteri değerlidir ve biz bu değeri korumak adına, sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik. Umud ediyoruzki sizlerin her alışverişi, bizlere olumlu bir geri dönüş olarak yansımasındır.