Freelance tasarım siteleri

Freelance tasarım siteleri

Freelance tasarım siteleri
(NULL)

Freelance tasarım siteleri

sanalisci.com

Bu aramayı google'da yaptınız ve doğru adrese ulaştınız. Web tasarımcı arıyorum diyenler için binlerce freelancer, uzman,webmaster,grafiker,ses sanatçıları ve makale yazarları sizin için burada buluştu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Freelance kategorilerde & alt kategorilerde aradığınız uzmanlar ve freelancer çalışanlar sizleri bekliyor.Tek yapmanız gereken projeniz için doğru uzmana ulaşmak.

Projeniz için aradığınız freelancer-uzmanı bulamıyorsanız,sanalisci.com üzerin'den projenizi teklife açabilir,freelance çalışanlardan teklifler alabilirsiniz.

Freelance Projenizi Teklife Açın:

Projenizi teklife açmak için,sanalisci.com'a üye olun,hesabınıza giriş yapın ve sağ üst menüden,Teklifer & Teklife Aç seçeneğine Tıklayın ilgili alanına,projenizin tüm detaylarını yazın ve projenizi gönderin.

Tüm teklif isteyen üyeleri görmek için buraya Tıklayın!

Hangi hizmeti alacağınıza iyi karar verin:

Doğru hizmeti alabilmek için bir yol haritası şart.Proje detaylarınızı iyi belirlemeniz ve bir liste yapmanız,projenizin daha kolay anlaşılabilmesine olanak sağlayacaktır

Bütçe:

Projeniz için ne kadar bir bütçe ayırdınız?Her ürünün bir fiyatı ve kalitesi vardır,doğal olarak birileri mutlaka işinizi ucuza yapmak isteyecektir fakat ucuza yapılan bir iş,sizin isteklerinizi karşılayacak mı…

Zaman:

Projeniz için bir teslimat tarihi belirleyin ve bunu uzmana bildirin.

Uzman Seçimi:

Projeniz için doğru hizmet veya uzmanı seçerken,uzmanın daha önce yaptığı işlere bir göz atmanızda yarar vardır veya kullanıcıların uzman hakkında yaptığı yorumlar da size bu yolsa ışık tutacaktır.

Ödeme:

İşinizi teslim almadan,ödeme yapmamanızda yarar var,şayet peşin ödenmiş proje,sizin istediğiniz proje olmayabilir.

İletişim:

Bir uzmanla çalışırken,onunla iletişim halinde olmanız sizin yararınıza olacaktır,örneğin yapılan bir projede,beğenmediğiniz bir kısım olursa,bunu uzmana önceden bildirme şansınız olur.Bunun yanında bir uzmanla çalışmaya başlamadan önce,tüm isteklerinizi önceden belirtmeniz,ileride doğacak anlaşmazlıkların önüne geçecektir.