En İyi Android Oyunlar

En İyi Android Oyunlar

En İyi Android Oyunlar
(NULL)

En İyi Android Oyunlar

Sizler için derlediğimiz en iyi android oyunları zevkle oynayacaksınız. Bir çok oyuncu tarafından oynanan ve sevilen bu klasik android oyunlar sizi mutlu edecek nitelikte. Şimdi hep birlikte bir göz atalım.

Android Balon Oyunu

Aynı renkteki balonları üst üste atarak  patlamalarını sağlayın. Bu eğlenceli macera oyununda amacınız level atlama ve aynı renkteki topları kombine ederek onların patlamalarını sağlama. Her level de oyun biraz daha zorlaşıyor. Bunun yanında kazandığınız paralarla,  mağazaya giderek gücünüze güç katın.

2 veya daha fazla aynı renk balonlar birleştir ve onları patlat.  Bir sonraki seviyeye ulaşmak ve mevcut seviyesini tamamlamak için dikkatli ol. Ücretsiz ballon oyunu oynamak boş zamanınızı geçirmenin en zevkli yoldur!  Balon patlama oyununu öğrenmek oldukça kolaydır ve oynamak için son derece eğlenceli dir! 

Balon Patlatma Oyununu Şimdi İndir

 

 

Android Şeker Oyunu - Engelleri Aş

En Eğlenceli Şeker Oyunu - Engelleri geçmeye hazırmısın yada en büyük skora ulaşmaya ne dersin? Eğer bu macera oyununda bende varım diyorsan. Bu oyun tam senin için. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksın. En eğlenceli müzikler eşliğinde can sıkıntısını atmanın en kolay yolu. Her level de oyun biraz daha zorlaşıyor. Bunun yanında kazandığınız paralarla, mağazaya giderek gücünüze güç kat.

Android Şeker Oyununu Şimdi İndir

 

 

Android Kızma Brader Oyunu

İnternet bağlantınız olmadan da Aileniz, arkadaşlarınız yada tek başınıza oynayabileceğiniz harkulade yeni nesil kızma birader oyunu.  O eski günler dönmeye ve Kızma Birader oyununu tüm sevdiklerinizle Türkçe dilinde oynamaya ne dersiniz ? 

Android Kızma Birader Oyununu Şimdi İndirin

 

 

Android Tetris Oyunu

Klasik blok oynayarak yukarıdan düşen renkli bloklarla düzgün yatay sıralar oluşturabilir ve bütün klasik blok oyunlarındaki gibi blokları birleştirerek onları imha etmelisiniz. Amacın en yüksek puana ulaşmak.

Android Tetris Oyununu Şimdi İndirin

 

 

Harika Şeker Patlatma Oyunu - Bulmaca Oyunu

Şeker ve kurabiyeleri birleştirerek onları patlatmayı sağla. Bu oyunla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacasın.

Oyun Özellikleri
+ + + Onun tamamen ücretsiz dir
+ + + Kolay ve eğlenceli bir oyundur
+ + + Eğlenceli dolu birçok düzeyleri vardır
+ + + İnanılmaz HD grafik ve müzikler
+ + + Süprizler

Nasıl oynanır :
Aynı renkteki kurabiye ve şekerleri birleştirin ve onları patlatmaya çalışın yeni maceraların kapısını açın...
 

Android Kurabiye Patlatma Oyununu Şimdi İndirin

 

 

Android Tavşan Oyunu

Tavşan oyunu ile büyülü ormada mümkün olduğunca çok para toplayın ! Tavşan oyunu herkesin eğlence ile oynayacağı bir okadar heyecan verici, ücretsiz koşu oyunudur. 3D Tavşan yarış oyunu özellikle eğlenmek isteyenler için tasarlanmıştır.


Tavşan Oyun Özellikleri

 ☆ Para toplamak için engellerin üzerinden atlamalısın
 ☆ Zor engelleri aş ve en büyük puanı kazan  kazan!
 ☆ Kaliteli grafik ve tüm cihazlarda inanılmaz performans!

Engelleri  aşmak ve en yüksek puana ulaşmak için yıldırım hızındaki reflekslerini kullan! Tavşanı koru ve asla kayalara çarpmasına izin verme. Koşarken topladığınız paraları harcayabileceğiniz oyun mağazasını kontrol ettiğinizden emin olun!

Android Tavşan Oyununu Şimdi İndirin